Polityka prywatności

Jak przetwarzane są Twoje dane oraz inne informacje

Polityka prywatności

Admistratorem danych osobowych witryny kustompainter.com jest

Createc Daniel Bolek
Ochaby Małe
ul. Główna 126
43-430 Skoczów
woj. Śląskie / Poland

Dane osobowe przesłane np. za pomocą poczty elektronicznej oraz komunikatorów internetowych, są wykorzystywane przez firmę Createc Daniel Bolek jedynie do kontaktu w związku z Twoim zapytaniem oraz do realizacji Twojego zamówienia. Firma Createc Daniel Bolek nie przekazuje tych danych nikomu innemu, chyba, że:

1) jest to konieczne, by na prośbę użytkownika zapewnić mu określoną usługę, przy czym jest on o tym informowany (przykład - przesłanie paczki na podany adres firmą kurierską),

2) ujawnienie przechowywanych informacji jest wymagane przez prawo (przykład - dokumentacja podatkowa).

Dane osobowe pod żadnym warunkiem nie są sprzedawane, przekazywane ani użyczane i nie są przechowywane dłużej niż jest to konieczne w związku z realizacją zlecenia (np. okres przechowywania dokumentacji podatkowej lub rękojmi czy gwarancji wymaganej przez prawo). Podając firmie Createc Daniel Bolek swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie ich w podanym zakresie, ale w każdym momencie możesz mieć wgląd i zmienić swoje zgody dotyczące Twoich danych.

Pliki cookie:

Serwis kustompainter.com nie używa plików cookie.

Aktywne skrypty lub JavaScript:

Celem stosowania skryptów na stronie kustompainter.com jest podniesienie użyteczności tej witryny internetowej. Skrypty ułatwiają obsługę strony i przyśpieszają dostęp do informacji. Nieposługujemy się skryptami do instalowania oprogramowania w komputerze użytkownika lub gromadzenia informacji bez jego wiedzy. Niektóre części witryny działają poprawnie tylko w przeglądarkach, które mają uaktywnioną obsługę aktywnych skryptów lub JavaScript. Większość przeglądarek pozwala uaktywnić lub wyłączyć tę opcję dla wybranych witryn. O tym, jak włączyć obsługę skryptów dla wybranych witryn, można dowiedzieć się z pliku pomocy danej przeglądarki.

Gdyby w przyszłości okazała się konieczna zmiana naszych zasad ochrony prywatności, wszelkie informacje pozwalające zorientować się, jakie dane są gromadzone i jak wykorzystywane, zostaną opublikowane na niniejszej stronie.